بهترین یخچال و فریزر ایرانی در سال 1402

در این مقاله قصد داریم 7 تا از بهترین مارک یخچال و فریزر ایرانی را بررسی و معرفی کنیم. در ادامه می توانید مشخصات و قیمت بهترین یخچال فریزر ایرانی را مشاهده کنید.

یخچال خوب یکی از مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه ای است. زندگی کردن برای افراد بدون یخچال میسر نیست. وسیله ای که معمولاً برای مدت زمان زیادی در خانه شما کار می کند.

یخچال و فریزر چیست؟

زمانی برای خرید یخچال به بازار می روید، چندین ویژگی را برای خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار فاکتور قرار میدهید؛ شکل رویه‌ای هر یخچال و مشخصات فنی آن در اولویت خواهد بود و اندازه و حجم آن نیز مهم خواهد بود.

امروزه با وجود آپارتمان ها و فضای کم آشپزخانه ها، یخچال و فریزرها روی هم ساخته شده اند، به همین علت به آنها یخچال و فریزر گفته می شود. بعضی از آن ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند که به آنها یخچال و فریزر دوقلو گفته می شود و برخی روی یکدیگر قرار داده می شوند که به آنها یخچال و فریزر چسبیده می گویند.

بهترین یخچال و فریزر ایرانی

درحال حاضر بهترین یخچال و فریزر ایرانی، مدل ساید بای ساید 32 فوت سام الکترونیک ROSSO 3/S می باشد که در تاریخ 1402/03/15 قیمتی در حدود 88 میلیون تومان دارد. طبقه گفته شرکت سازنده کمپرسور این یخچال از برند سامسونگ و از نوع Digital Inverter Compressor می باشد.

همچنین می‌توان به برندهایی همچون سام الکترونیک(Sam)؛ امرسان (Emersun)؛ برفاب (Barfab)؛ اسنوا (Snowa)؛ هیمالیا (Himalia)؛ الکترواستیل (electrosteel)؛ یخساران (Yakhsaran) به عنوان بهترین برند های یخچال ایرانی اشاره کرد.

مدل یخچال و فریزر ایرانیقیمت(تومان)
یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت سام ROSSO 3/S88.000.000
یخچال و فریزر ساید بای ساید 19 فوت پاکشوما P190S27.000.000
یخچال و فریزر 14 فوت امرسان مدل TFH14T10.000.000
یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت الکترواستیل47.000.000
یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت اسنوا48.000.000
یخچال و فریزر 14 فوت دیپوینت27.500.000
یخچال و فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن TF54032.500.000
جدول قیمت بهترین یخچال و فریزر ایرانی

انواع یخچال فریزر های ایرانی

انواع یخچال و فریزر ایرانی

به طور کلی می توانیم به سه نوع یخچال فریزر ایرانی اشاره کنیم که شامل یخچال فریزر دوقلو، یخچال فریزر ساید بای ساید و یخچال فریزر بالا و پایین می باشد.

بریم تا در ادامه با 7 مدل از بهترین یخچال و فریزر های ایرانی در رنج قیمتی 10 تا 80 میلیون تومان آشنا شویم:

1- یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت سام ROSSO 3/S

یخچال و فریزر سام مدل ROSSO 3/S از گروه یخچال‌ و فریزرهای شرکت سام می باشد. شرکت سام، جایگزین برند سامسونگ در بازار ایران می باشد.

این دستگاه با گنجایش کلی 32 فوت مناسب استفاده برای خانواده‌های کم‌جمعیت تا متوسط است. مصرف انرژی A++ این دستگاه آن را در گروه دستگاه‌های کم‌مصرف قرار می‌دهد. ظاهر زیبای این دستگاه با همراهی دو دسته عمودی ساده تکمیل می‌شود.

پنل کنترلی دستگاه برای انتخاب یخ یا آب‌خنک یا… روی در فریزر نصب ‌شده است. کمپرسور این دستگاه سامسونگ و از نوع Digital Inverter Compressor کمپرسور اینورتر دیجیتال است که باعث افزایش عمر و بهبود راندمان دستگاه می شود.

داخل یخچال طبقات متعدد و کشوهایی در نظر گرفته ‌شده است تا مواد غذایی و ظروف مرتب چیده شوند. سمت داخلی در هم دارای طبقاتی است که مواد غذایی و بطری‌ها را می‌توان در آن‌ها قرار داد. وجود طبقات متعدد و کشو در فریزر هم باعث منظم‌شدن و کارآمدترشدن فضای فریزر می‌شود.

مدتی هست که شرکت سام الکترونیک با برند سام،محصولاتی از قبیل ساید و دوقلو رو با بدنه و کمپرسور سامسونگ با 123 ماه ضمانت سام سرویس تولید می کنه،حتی لباسشویی های سام 123 ماه گارانتی موتور دارند، سام سرویس و سام الکترونیک ذشته درخشانی در ایران دارند.

شاید بتوان گفت که یخچال سام الکترونیک ROSSO 3/S جز گران ترین یخچال و فریز برند ایرانی می باشد.

مشخصات یخچال و فریزر سام مدل ROSSO 3/S

نمودار مصرف انرژیA++
نوع یخچالساید بای ساید
وزن140 کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
گنجایش یخچال500

2- یخچال و فریزر ساید بای ساید 19 فوت پاکشوما مدل P190S

یخچال و فریزر ساید بای ساید پاکشوما مدل P190S یکی از بهترین یخچال های ایرانی هست که توسط شرکت پاکشوما ساخته شده است. این یخچال فریزر دارای 4 درب است که از طراحی عالی و زیبایی بهره‌مند است.

یخچال و فریزر 14 فوت امرسان دستگاهی کارراه انداز و زیبا در گروه یخچال فریزرهای کمبی یا یخچال فریزرهای بالا پایین هست. در این مدل فریزر در بالا و یخچال در پایین قرار گرفته است که هر یک با درهای مجزا در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. درها به سمت راست باز می‌شوند. یخچال فریزر امرسان مصرف انرژی پایین ++A دارد و جنس بدنه ورق فولادی است.

مشخصات یخچال و فریزر پاکشوما p190s

نمودار مصرف انرژیA++
نوع یخچالیخچال و فریزر ساید بای ساید چهار در
وزن۹۷ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
گنجایش یخچال۳۳۰

3- یخچال و فریزر 14 فوت امرسان مدل TFH14T

یخچال و فریزر 14 فوت امرسان

این یخچال مجهز به فناوری های به‌روزی مانند سیستم اکونومی است که در زمانی که شما به سفر می‌روید می‌تواند بسیار مفید واقع شود و مصرف برق را به اندازه چشم‌گیری پایین بیاورد.

کمپرسور با عملکرد بهینه سرمایش مورد نیاز را تامین می‌کند. از دیگر فناوری‌های دیگر که می‌توان به آن اشاره داشت سیستم گردش هوای چند گانه بوده که می‌تواند هوای داخل یخچال را تازه‌تر و نگاه دارد و تمامی قسمت‌های یخچال و فریزر با تناسب به نوع کاری که انجام می‌دهد را یکسان نگاه دارد. همچنین پاکشوما مدل P190S دارای آبسردکن و یخسازی نیمه اتوماتیک می باشد.

همچنین می توانید مقاله بهترین یخچال و فریزر امرسان را هم مشاهده کنید که به صورت جداگانه 6 مدل از یخچال فریزر های برند امرسان را بررسی کردیم.

مشخصات یخچال 14 فوت امرسان

نمودار مصرف انرژیA
نوع یخچالیخچال و فریزر بالا پایین
وزن۶۸.۵ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکدیفراست
گنجایش یخچال۲۲۳

4- یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت الکترواستیل

یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت الکترواستیل

یخچال و فریزر دوقلو 40 فوت الکترواستیل، ارتفاع 190 سانتی متر در عمق 57 سانتی متر است. امکاناتی از قبیل نمایشگر یخچال، یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب ) نصب شده در فریزر، 10 کشو با امکان جایگزینی طبقات در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

مشخصات یخچال 40 فوت الکترواستیل

نمودار مصرف انرژیA
نوع یخچالدو قلو
وزن۱۶۱ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
گنجایش یخچال۳۸۵

5- یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت اسنوا

یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت اسنوا

یخچال های ساید بای ساید اسنوا در مدل ها و طرح های مختلفی تولید شده اند که یکی از مدل‌ها ساید بای ساید 27 فوت اسنوا است. این محصولات دارای امکانات قابل توجهی است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا مساوی با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل و نقل آن آسان است.

مشخصات یخچال 27 فوت اسنوا

نمودار مصرف انرژیA+
نوع یخچالساید بای ساید
وزن۱۱۰ کیلوگرم
گنجایش یخچال۳۹۴
گنجایش فریز۱۹۷
گنجایش کل به لیتر۵۹۱
گنجایش کل به فوت۲۷

6- یخچال و فریزر 14 فوت دیپوینت

یخچال و فریزر 14 فوت دیپوینت

محصولی با قابلیت های هوشمند است، که گرید انرژی A دارد و امکان این را دارد تا شما با ضربه زدن به صفحه نمایش محصول، محتویات داخل یخچال را بدون بازکردن درب بررسی کنید، همچنین این یخچال با بوگیر اتوات و نانو فرشی که دارد تمام باکتری های موجود در یخچال را از بین برده و جلوگیری از بوی بد یخچال می شود.

مشخصات یخچال 14 فوت دیپوینت

نمودار مصرف انرژیA
نوع یخچالیخچال و فریزر بالا وپایین
وزن۸۳ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
گنجایش یخچال۳۲۰

7- یخچال و فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن TF540

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت ایکس ویژن

یخچال و فریزر ساید بای ساید مدل TF540-AMD-ASD-AGD-AWD یکی از شیک ترین و حرفه‌ای‌ترین محصولات شرکت ایرانی ایکس ویژن است که وارد بازار شده است. این یخچال و فریزر دارای 4 در است که از طراحی فوق العاده ای بهره‌مند است و زیبایی ویژه ای به آشپزخانه شما می‌دهد. از جمله ویژگی‌های یخچال های امروزی داشتن آبسردکن و یخسازی پرقدرت است.

مشخصات یخچال 28 فوت ایکس ویژن

نمودار مصرف انرژیA+
نوع یخچالیخچال و فریزر ساید بای ساید
وزن۹۵ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
گنجایش یخچال۲۹۶

نتیجه گیری

در این مقاله از ظرف پلاس، لیست بهترین یخچال و فریزر ایرانی را مشاهده کردید. همچنین قیمت هر کدام از بهترین یخچال های ایرانی را در ابتدای مقاله در قالب یک جدول ذکر کردیم. امیدواریم که با مطالعه این مقاله بتوانید بهترین یخچال و فریزر ایرانی را انتخاب کنید.

درباره‌ی مهدی شیری

مهدی شیری
مهدی شیری هستم دانشجو رشته it دوره یکساله وردپرس و تولید محتوا در بحث لوازم خانگی را گذراندم و علاقه زیادی به کسب تجربه و ارائه آن به بازدید کنندگان محترم سایت دارم.

همچنین ببینید

آموزش چند روش ساده برای تمیز کردن یخچال فریزر

آموزش چند روش ساده برای تمیز کردن یخچال فریزر

چند روش ساده برای تمیز کردن یخچال فریزر را در این مقاله به شما آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *