بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما در سال 1401

این مقاله از وبسایت ظرف پلاس به بررسی بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما اختصاص دارد. در صورتی که قصد خرید یک ماشین ظرفشویی ایرانی دارید و می خواهید از پاکشوما استفاده کنید و نمی دانید که بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما کدام مدل آن است، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

اگر به دنبال بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما هستید، مدل ظرفوشی پاکشوما مدل MDF-15306 می تواند انتخاب نهایی شما باشد. قیمت مدل MDF-15306 (در تاریخ 11 اسفند 1401) چیزی در حدود 20.500.000 تومان می باشد

از ماشین ظرفشویی پاکشوما می توان به عنوان بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی یاد کرد چراکه اکثر مصرف کنندگان از این برند رضایت کامل دارند.

مدل ماشین ظرفشوییقیمت محصول (تومان)
1- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 1530620.500.000
2- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-1531021.000.000
3- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF 1530318.200.000
4- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 1430218.500.000
5- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF –1530821.000.000
6- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-1530218.400.000
7- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-1530519.900.000
جدول لیست قیمت بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما

1- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 15306

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF - 15306

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 15306 W ماشین ظرفشویی مبله است. این ماشین برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی است. ظرفیت این مدل 15 نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی A++ را کسب کرده است. ماشین ظرفشویی پاکشوما MDF – 15306 W دارای 3 سبد بوده و صدای زیادی تولید نمی‌کند.

این میزان 47 دسی‌بل اعلام شده است. برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از فقل کودک استفاده می‌شود. این مدل تلاش داشته تا بر کارایی خود بیافزاید، از این رو، قابلیت شستشوی میوه و سبزی را برای خریداران فراهم کرده است. این قابلیت، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کیفیت کارتان را هم افزایش می‌دهد.

برای افرادی که ظروف گران و حساس دارند این ماشین حالتی طراحی کرده که مخصوص ظروف حساس است. با انتخاب این حالت آسیبی به ظروف‌تان وارد نمی‌شود. در کل این ماشین، 8 برنامه شستشو دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ظروف‌تان را با کیفیت بالایی تمیز کنید. ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 15306 W به سیستم تاخیر در زمان شستشو تا 24 ساعت مجهز شده است.

با استفاده از نشانگر اتمام نمک و مایع جلا دهنده محصول شما می توانید از میزان این دو مطلع شوید و در صورت تمام شدن آن را به ظرفشویی پاکشوما اضافه کنید . متوسط میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی 10 لیتر و تعداد برنامه های شستشو در آن 8 برنامه می باشد.

همچنین توصیه می کنیم برای کارایی بهتر ماشین های ظرفشویی های پاکشوما، در خرید قرص ماشین ظرفشویی حتما دقت کنید که قرص اورجینال و باکیفیتی را انتخاب کنید. با این کار هم ظروف شما تمیز تر شسته خواهند شد و هم عمر ماشین ظرفشویی شما به وسیله استفاده از مواد شوینده با کیفیت افزایش می یابد.

ویژگی های محصول:

 • مصرف انرژی: A++
 • شست‌وشوی اقتصادی : دارد
 • تعداد برنامه شستشو: 8 برنامه
 • قابلیت تاخیر در شستشو : دارد

2- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15310

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15310

ظرفشویی مدل MDF – 15310 یکی از محصولات برند پاکشوما می باشد . پکشوما یکی از برند های معتبر و با کیفیت ایرانی می باشد . ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 15310 در رنگ نقره ایی تولید به بازار عرضه و در حال فروش می باشد .

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF – 15310  شامل گارانتی 18ماهه پاک سرویس می باشد . ظرفیت این ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره و مناسب برای مهمونی های پر جمعیت برای آسودگی و زمان بیشتر برای گذراندن وقت میزبانان با میهمانان خود عزیز طراحی شده است .

تعداد سبد ها برای شست و شوی ظروف شامل ۳ سبد که طراحی آن برای جا دا بودن و چیدن ظروف بیشتر طراحی شده است . وزن ماشین ظرفشویی پاکشوما ۸۵۰۰۰ گرم یا همان ۸۵ کیلوگرم می باشد .

تعداد برنامه های شست‌ و شو این ماشین ظرفشویی شامل ۸ برنامه است . تنظیمات دستگاه با دکمه های لمسی آن قابل تغییر می باشد . سیستم ایمنی این ماشین ظرفشویی حاوی قفل کودک که ایمنی کامل برای خانواده ها وکاربران این محصول را ایجاد کرده است .

گرید مصرف انرژی ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما شامل  A++ می باشد . متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو 12 لینر می باشد که کم ترین مصرف آب برای شست و شو تایین شده است .

ارتفاع ظرفشویی پاکشوما 85 * پهنا 60 و عمق آن 60 سانتی متر می باشد . نوع این ماشین ظرفشویی از برند پاکشوما به صورت مبله می باشد . میزان صدای شست و شوی آن 49 دسیبل db می باشد .

ویژگی های محصول:

 • مصرف انرژی: A++
 • صفحه نمایش لمسی : دارد
 • متوسط مصرف آب : 12 لیتر
 • تعداد برنامه شستشو: 8 برنامه

3- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF 15303

ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF 15303

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 15303 ماشین ظرفشویی مبله است. این ماشین برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی است. ظرفیت این مدل 15 نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی A++ را کسب کرده است. ماشین ظرفشویی پاکشوما MDF 15303 دارای 3 سبد می باشد. این مدل صدای زیادی تولید نمی‌کند. این میزان 47 دسی‌بل اعلام شده است. برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از فقل کودک استفاده شده است.

این مدل تلاش داشته تا بر کارایی خود بیافزاید، از این رو، قابلیت شستشوی میوه و سبزی را برای خریداران فراهم کرده است. این قابلیت، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کیفیت کارتان را هم افزایش می‌دهد. برای افرادی که ظروف گران و حساس دارند این ماشین حالتی طراحی کرده که مخصوص ظروف حساس است. با انتخاب این حالت آسیبی به ظروف‌تان وارد نمی‌شود. در کل این ماشین، 8 برنامه شستشو دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ظروف‌تان را با کیفیت بالایی تمیز کنید. ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 15303 به سیستم تاخیر در زمان شستشو تا 24 ساعت مجهز شده است.

ویژگی‌های محصول:

 • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 15
 • تعداد برنامه های شستشو ظرفشویی: 8
 • میزان آب مصرفی ظرفشویی (لیتر): 10

4- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

یکی از بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما، ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302 است.این کالا یک ماشین‌ظرفشویی مبله است و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. این مدل برای استفاده خانواده پرجمعیت با افرادی که مهمانی‌های پر جمعیت می‌گیرند گزینه مناسبی است. شما با خرید این کالا یک ماشین ظرف‌شویی با کیفیت و زیبا ساخت شرکت پاکشوما خواهید داشت. جدا از بحث کارایی، طراحی بسیار زیبایی برای این مدل دیده می‌شود. ماشین‌های ظرف‌شویی به دلیل سایز، در آشپزخانه و خانه بسیار به چشم می‌آید. با داشتن این ماشین، زیبایی آشپزخانه‌تان چندین برابر می‌شود و به راحتی این محصول با باقی لوازم آشپزخانه شما ست می‌شود.

 از نظر کارایی در وحله اول باید بدانید این ماشین از نوع مبله است. برای افرادی که فضای بزرگی دارند و مصرف ظروف بالایی دارند این مدل توصیه می‌شود. ااین ماشین برای ظرفیت 14 نفر طراحش شده است. یکی از نگرانی‌های خانواده‌ها میزان مصرف برق زیاد و سرسام آور ماشین‌های ظرفشویی است اما ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302 با داشتن نمودار مصرف A++ یک ماشین کم مصرف محسوب می‌شود. این استاندارد موجب شده است استفاده از این کالا به‌صرفه باشد. با استفاده از این محصول علاوه بر راحتی در شستشوی ظروف، آب کمی کصرف می‌شود. متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو 10 لیتر است.

ویژگی‌های محصول:

 • تعداد سبد : سه عدد
 • رتبه انرژی: A++
 • صفحه نمایش: دارد
 • ظرفیت (نفر) : 14

5- ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF –15308

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF –15308

ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF – 15308 W ساخت شرکت معتبر پاکشوما است. این محصول با داشتن 7 برنامه شست‌وشو توانایی شستن پاکیزه ظروف با درجات مختلف کثیفی را دارد. این ظرفشویی دارای 3 طبقه است که برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب است.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول داشتن قابلیت شست‌وشو سبزیجات بوده که شست‌وشو آن‌ها دغدغه بسیاری از افراد است. بعد از میهمانی‌های بزرگ معمولا فضای آشپزخانه با ظروف بزرگ و قابلمه نا مرتب به نظر می‌رسد. به همین منظور شرکت پاکشوما با تولید ظرفشویی MDF – 15308 W با قابلیت شست‌وشو ظروف بزرگ و قابلمه این مشکل را بر طرف ساخته است. چنان چه میزان ظروف شما برای شست‌وشو کم است می‌توان تنها از نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی استفاده کرد و از اتلاف آب و برق جلوگیری به عمل آورد.

محفظه داخلی ماشین از جنس استیل ضد زنگ بوده که در برابر دمای بالای آب و شوینده‌های قوی مقاوم است. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به سنسور اتوماتیک تشخیص نشت آب و قابلیت تاخیر در شست‌وشو تا 24 ساعت اشاره کرد.

ویژگی‌های محصول:

 • امکانات ویژه : شست‌وشوی اقتصادی (Eco)
 • تعداد سبد : سه عدد
 • ظرفیت (نفر) : 15

6- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-15302

ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-15302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15302 ماشین ظرفشویی مبله است. این ماشین برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی است. ظرفیت این مدل 15 نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی A+++ را کسب کرده است.

این دستگاه دارای 3 سبد می باشد. برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از قفل کودک استفاده شده است. این مدل تلاش داشته تا بر کارایی خود بیافزاید، از این رو، قابلیت شستشوی میوه و سبزی را برای خریداران فراهم کرده است. این قابلیت، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کیفیت کارتان را هم افزایش می‌دهد. برای افرادی که ظروف گران و حساس دارند این ماشین حالتی طراحی کرده که مخصوص ظروف حساس است. با انتخاب این حالت آسیبی به ظروف‌تان وارد نمی‌شود.

این ماشین ظرفشویی با رنگ بندی سفید و سیلور وجود دارد که می توانید با توجه به چیدمان آشپزخانه و رنگ دیگر وسایل آن را انتخاب کنید. طراحی پنل کاملا لمسی است و از طریق آن ها می توانید برنامه ی مخصوص به ظروف را انتخاب کنید. دستگیره ی ظرفشویی زیر دکمه ها قرار گرفته که پس از باز کردن با 3 عدد قفسه روبرو خواهید شد. طبق ادعای شرکت پاکشوما این ظرفشویی دارای ظرفیت 15 نفره است و انواع ظروف را می توان در آن جای داد. نمایشگر LED با نشان دادن اطلاعات معمولی اعم از زمان و نوع برنامه می تواند کمک کننده باشد.

ویژگی‌های محصول:

 • ظرفیت: ۱۵ نفر
 • صفحه نمایش لمسی : دارد
 • متوسط مصرف آب: 12 لیتر
 • رده انرژی: +++A

7- ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-15305

ماشین ظرفشویی 15 نفره پاکشوما مدل MDF-15305

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15305 از جمله بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مبله است. این ماشین برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی است. ظرفیت این مدل ۱۵ نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی A++ را کسب کرده است.

ماشین ظرفشویی پاکشوما MDF 15305 دارای ۳ سبد می باشد. برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از قفل کودک استفاده شده است. این مدل تلاش داشته تا بر کارایی خود بیافزاید، از این رو، قابلیت شستشوی میوه و سبزی را برای خریداران فراهم کرده است. این قابلیت، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کیفیت کارتان را هم افزایش می‌دهد. برای افرادی که ظروف گران و حساس دارند این ماشین حالتی طراحی کرده که مخصوص ظروف حساس است. با انتخاب این حالت آسیبی به ظروف‌تان وارد نمی‌شود.

ماشین ظرفشویی MDF-15305 پاکشوما با رنگ بندی سفید و سیلور وجود دارد که می توانید با توجه به چیدمان آشپزخانه و رنگ دیگر وسایل آن را انتخاب کنید. طراحی پنل کاملا لمسی است و از طریق آن ها می توانید برنامه ی مخصوص به ظروف را انتخاب کنید. دستگیره ی ظرفشویی زیر دکمه ها قرار گرفته که پس از باز کردن با ۳ عدد قفسه روبرو خواهید شد. طبق ادعای شرکت پاکشوما این ظرفشویی دارای ظرفیت ۱۵ نفره است و انواع ظروف را می توان در آن جای داد. نمایشگر LED با نشان دادن اطلاعات معمولی اعم از زمان و نوع برنامه می تواند کمک کننده باشد.

تعداد برنامه های شستشو ماشین ظرفشویی MDF-15305:

ماشین ظرفشویی MDF-15305 پاکشوما به ۸ برنامه ی شستشو مجهز شده است که با توجه به نوع ظروف و درجه آلودگی آن ها انتخاب خواهند شد. دو عدد بازوی آبپاش به شستن ظروف کمک خواهند کرد و می توانند آلودگی ها را به خوبی جدا سازند. برنامه ی مخصوص ظروف حساس و شکننده ، شستشوی نصف ظرفیت، شستشوی اقتصادی و … را برای انتخاب در دسترس شما قرار داده اند. شستشوی نصف ظرفیت به این معناست که اگر ظروف کمی داشته باشید می توانید آن را فعال کنید تا آب و انرژی کمتری مصرف شود.

درون دستگاه ظرفشویی پاکشوما ۱۵۳۰۵ سه قفسه وجود دارد که نگه دارنده ی ظروف شما است. طبقه ی بالایی طبق معمول مخصوص ظروف ریز مانند قاشق چنگال یا کارد است و در دیگر طبقه ها می توانید بشقاب و ظروفی باقی مانده را قرار دهید. پایین ترین سطح ظرفشویی یعنی در طبقه ی زیرین حتی می توانید قابلمه را قرار دهید اما نمی توانید جای قفسه ها را عوض کنید و فاصله ی بیشتری برای برای جا کردن ظروف باز کنید و این می تواند جزو معایب محصول باشد.

ویژگی های محصول:

 • شست و شوی سریع: دارد
 • ظرفیت: ۱۵ نفره
 • نمودار مصرف انرژی: A++
 • نوع ماشین ظرفشویی: مبله

برای اینکه بتوانید بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا نیاز های خود را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به بودجه ای که برای خرید کنار گذاشته اید، یکی از مدل هایی که به نیاز شما نزدیک تر است را انتخاب کنید. ما در ظرف پلاس امیدواریم که با انتشار این مقاله توانسته باشیم در این موضوع به شما کمک کرده باشیم.

درباره‌ی فاطمه روژان

فاطمه روژان
فاطمه روژان هستم نویسنده بخش لوازم خانگی (ماشین ظرفشویی - ماشین لباسشویی - یخچال) سایت ظرف پلاس. به صورت تخصصی بهترین محصولات خانگی ایرانی و خارجی را به شما عزیزان معرفی خواهم کرد. اگر سوالی داشتید در نظرات سایت بپرسید تا من در سریع ترین زمان ممکن جواب بدم.

همچنین ببینید

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس در سال 1402

ماشین لباسشویی جی پلاس یکی از بهترین لباسشویی های موجود در ایران می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *