بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه

ماشین های ظرفشویی این روزها در مدل های مختلف توسط برندها و کمپانی های زیادی در سراسر دنیا تولید می شوند. همین موضوع باعث تنوع قیمت و کیفیت در بازار شده است. در این مقاله قصد بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه را داریم.

برند گرنیه در سال 1950 میلادی در کشور اسلوونی تاسیس شد. این کمپانی محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال می کند. لازم به ذکر است که تلفظ صحیح اسم این برند، گُرنیه می باشد. ظرفشویی های گرنیه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توان با انتخاب آن یک ظرفشویی با کیفیت داشته باشیم.

در صورتی که شما نیز قصد خرید یک ماشین ظرفشویی دارید و از بین مدل های مختلف موجود در بازار، نمی دانید که کدام را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم خصوصیات مختلف هر برند را مطالعه نمایید تا بهتر دستگاه ایده آل خود را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله از ظرف پلاس قصد داریم به بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه بپردازیم، پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه

بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه

  

سیستم چند طبقه ای

تنظیم شده برای هر قوری

ارتفاع سبد بالا می‌تواند به چندین سطح تنظیم شود. این یک راه حل ساده برای شستن قوری‌های بزرگ، ماهی تابه‌ها، بشقاب و یا لیوان است.

فضایی لوکس

فضای داخلی فوق العاده بزرگ

یک سبد سوم مناسب اجازه شستن تا ۱۴ محل تنظیم شده برای شستن ظرف ها در یک زمان را می‌دهد. این فضای زیادی برای ظروف کوتاه و بلند و فنجان قهوه فراهم می‌کند. طرح بهینه می‌تواند نتایج بهتر شستشو، استفاده آسان، و تمام سطح شستشو را استفاده کند.

کاملا خشک، ظروف کاملاً خشک

همیشه تمیز، همیشه خشک

راه حل اختراع شده در بهترین مدل‌های ماشین ظرفشویی باعث می‌شود که ظروف کاملاً خشک و کاملاً درخشان باشند. پس از شستشو، درب ماشین ظرفشویی به اندازه کافی به طور خودکار باز می‌شود تا بخار اضافی خارج شود. بنابراین، ظروف کاملاً خشک و سرد، آماده برای نگهداری در کابینت هستند.

قطع آب

در مورد تخلیه آب، سیستم ایمنی قطع آب به طور خودکار آب ورودی را به شیلنگ و دستگاه قطع می‌کند و پمپ، آب باقی مانده در ماشین ظرفشویی را به شلنگ تخلیه پمپ می‌کند. بنابراین، ماشین ظرفشویی ممکن است در شب یا در حالی که هیچ کس در خانه نیست، بدون ترس از سر ریز شدن کار کند.

فضای راحت

طراحی منحصر به فرد از سبد کمتر اجازه سازگاری عالی ظرفیت ماشین ظرفشویی را می‌دهد. پایه‌نگهدارنده بشقاب‌ها می‌تواند جمع شود تا فضای بیشتری برای قوری‌ها و ماهی‌تابه‌ها در اندازه های مختلف فراهم شود. شیارهای ویژه بر روی سبد کارد و چنگال امکان حرکت دادن آن را برای سفارشی کردن فضای بیشتر در سبد پایینی فراهم می‌کند. راه حل نوآورانه منجر به ظرفیت قابل توجهی تا ۱۳ محل استاندارد برای به کار گیری می‌شود !

XXL

ماشین ظرفشویی با فضای بیشتر با ارتفاع ۸۶ سانتیمتر،مناسب برای آشپزخانه‌هایی با ارتفاع میزکاراست که برای کاربران تنظیم شده است. این ماشین ظرفشویی ۴ سانتیمتر بلندتر از مدل‌های متعارف بوده و این برای انعطاف‌پذیری بیشتر فضای داخلی آن است و بنابراین فضای بیشتری برای ظروف کثیف کاملا یکپارچه دارد.

سیستم پیچاندن برای نتایج برجسته شستشو

آب جایی که باید باشد

یک اسپری مخصوص به سرعت چرخانده می‌شود و آب را از طریق نازل‌های بهینه اسپری می‌کند تا آب را در سراسر ماشین ظرفشویی توزیع کند. این به یک پایه نگهدارنده خاص متصل است که حرکت نیم دایره ای را از چپ به راست انجام می دهد. در نتیجه، ظروف بیشتر شسته شده و مصرف آب و برق پایین‌تر است.

ظاهری زیبا

ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه شما طراحی شده است

برای نصب آسان‌تر و ظاهر ظریف‌تر از پایین دستگاه، یک لولا مخصوص ابتدا درب را از دستگاه قبل از باز کردن آن به طور کامل دور می‌کند. این کار نیاز به یک برش در ورق دارد.

عملکرد سرعت شستشو

ظروف را در نصف زمان تمیز می کند

این عملکرد به طور خودکار درجه حرارت و مقدار آب را برای ارائه نتایج مطلوب تمیز کردن و خشک شدن در کوتاه ترین زمان ممکن تنظیم می‌کند.

بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه

سریع

این برنامه که در دمای ۶۵ درجه سانتیگراد کار می‌کند، زمان مورد نیاز برای شستشو روزانه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی انواع قرص ماشین ظرفشویی را نیز مطالعه نمایید.

A++

ماشین‌های ظرفشویی با کیفیت بالا بسیار قدرتمند و در نتیجه اقتصادی هستند. مدل‌های برتر در کلاس انرژی A++ رتبه‌بندی می‌شوند، بدین معنی که ۴۰٪ برق کمتری از مدل A کلاس استفاده می کنند.

فیلتر خود تمیز شونده

سیستم تمیز کردن خودکار فیلتر، باقی مانده‌های مواد غذایی را می شوید تا از مسدود شدن فیلتر و در نتیجه بروز مشکلات و خطاها جلوگیری کند.

برنامه بهداشتی

همیشه بطری یک بچه تمیز است

این برنامه شامل یک شستشوی اضافی با آب سرد و سپس شستشوی طولانی با آب گرم در دمای ۷۰ درجه سانتیگراد برای حذف ۹۹.۹٪ از همه باکتری ها است. برنامه‌ای که فرآیند استریلیزه را تقلید می‌کند، برای خانواده‌های دارای نوزاد، برای تمیز کردن وسایل پلاستیکی و بطری‌ها ساخته شده است.

بسیار بی‌صدا

مدل های ماشین ظرفشویی پیشرفته هیچ صدایی بلندتر از یک گفت و گو آرام ندارند. سطح صدای اسمی آنها ۴۵ دسی بل است.

تاخیر در شروع

تمیز کردن ظروف، کاهش هزینه برق

برخی از مدل‌های ماشین ظرفشویی اجازه می‌دهد تا ۲۴ ساعت شروع شستشو را تاخیر دهد. این به شما امکان می‌دهد که از نرخ برق پایین‌تر استفاده کنید.

استفاده اقتصادی از آب

مصرف بهینه آب به همین صورت

ماشین‌های ظرفشویی مصرف ۴۰ درصد آب کمتر نسبت به مدل های معمولی دارند. مدل‌های پیشرفته تنها با استفاده از ۱۰ لیتر روش اقصادی را اجرا می کنند.

سبد قابل تنظیم

جا برای تمامی شکل‌ها و اندازه‌ها

سبدهای بالا و پایینی قابل تنظیم هستند تا بتوانند برای ظروف در همه شکل ها و اندازه ها قابل استفاده باشد. قفسه پلاستیکی در سبد پایینی می‌تواند برداشته شود تا فضای بیشتری برای موارد بزرگتر فراهم شود. سبد پایینی سبد مخصوص کارد و چنگال نیز دارد. ارتفاع سبد بالا قابل تنظیم است و همچنین برای شستن ظروف ظریف مناسب است.

بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه

ظروف بلند

بدون ریزش از درون سبدها

مدل های پیشرفته در پشت سبد بالا برای نگهداری ظروف بلند دارای یک پایه نگهدارنده خاص هستند.

۳ در ۱

به سادگی با فعال کردن عملکرد “۳ در ۱″، ماشین ظرفشویی به طور خودکار چرخه شستشو را با روش ۳ در ۱ تنظیم می کند و آب کشی کمکی حذف می‌شود و این عمل بسیار راحت است. اگر از مواد شوینده پودر یا ژل استفاده می‌کنید، آب کشی کمکی برای رسیدن به نتیجه مطلوب برای شستشو و شفافیت کامل انجام می‌شود.

سوالات متداول

سیستم تمیز کردن خودکار فیلتر چکار می کند؟

باقی مانده‌های مواد غذایی را می شوید تا از مسدود شدن فیلتر و در نتیجه بروز مشکلات و خطاها جلوگیری کند.

برنامه شستشوی سریع ماشین ظرفشویی گرنیه چه عملکردی دارد؟

این برنامه که در دمای ۶۵ درجه سانتیگراد کار می‌کند، زمان مورد نیاز برای شستشو روزانه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

مصرف آب ماشین ظرفشویی گرنیه چقدر است؟

ماشین‌های ظرفشویی مصرف ۴۰ درصد آب کمتر نسبت به مدل های معمولی دارند. مدل‌های پیشرفته تنها با استفاده از ۱۰ لیتر روش اقصادی را اجرا می کنند.

جمع بندی:

در این مطلب، به بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی گرنیه پرداخته شد.

درباره‌ی فاطمه روژان

فاطمه روژان
فاطمه روژان هستم نویسنده بخش لوازم خانگی (ماشین ظرفشویی - ماشین لباسشویی - یخچال) سایت ظرف پلاس. به صورت تخصصی بهترین محصولات خانگی ایرانی و خارجی را به شما عزیزان معرفی خواهم کرد. اگر سوالی داشتید در نظرات سایت بپرسید تا من در سریع ترین زمان ممکن جواب بدم.

همچنین ببینید

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس در سال 1402

ماشین لباسشویی جی پلاس یکی از بهترین لباسشویی های موجود در ایران می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *