ژل ماشین ظرفشویی پریل خوبه؟

ژل ماشین ظرفشویی پریل، یک مایع شوینده جهت شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی است . حجم آن 900 میلی مدل داخلی متر و 1000 میلی لیتر مدل خارجی می باشد.

ژل ماشین ظرفشویی پریل که در بازار ایران فروخته می شود، دو نوع است.

  • ژل ظرفشویی که در خط تولید کارخانه ایران تولید می شود و در اکثر فروشگاه ها قابل خرید است قیمت آن 180 هزار تومان و برای 50 بار شستشو قابل استفاده است
  • ژل ماشین ظرفشویی که در کارخانه ترکیه تولید شده و در فروشگاه های غیر زنجیره ای می توانید آن را تهیه کنید. ژل ترک پریل 900 میلی لیتر است و برای 50 بار شستشو قابل استفاده و قیمت آن 350 هزار تومان می باشد.
ژل ماشین ظرفشویی پریل خوبه؟

ژل ماشین ظرفشویی پریل خوبه؟

اگر مدل خارجی ژل پریل که دوفاز هست رو بتوانید تهیه کنید، بسیار با کیفیت و خوب است. اما ژل ماشین ظرفشویی پریل تولید شده در خط تولید ایرانی تقریبا خوب است و در قابل مقایسه با نمونه ترک کیفیت قابل قبولی دارد.

در کل ما پیشنهاد می کنیم که از قرص ماشین ظرفشویی به عنوان جایگزین ژل ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

در ادامه نظرات کاربران در مورد اینکه ژل پریل خوب هست یا نه را برای شما بازدید کنندگان عزیز نمایش می دهیم:

1- سبد ظرفشویی من و خراب کرد و نمایندگی مجبور شد تعویض کنه و گفت به هیچ عنوان از محصولات ایرانی برای ماشینت استفاده نکن چون به ماشینت آسیب میزنه و من فقط از این محصول استفاده میکردم

2- باتوجه به گرانی محصولات خارجی در مقاسیه با سایر تولیدات ایرانی کیفیت مناسب حتی قابل رقابت دارد

3- ژل پریل برای ماشین من جواب نمیده و ظرفارو تمیز نمیشوره، البته نسبت به برندای ایرانی جدید خیلی بهتره ولی از قرص پریل که دیگه تو بازار نیست ضعیف تره

4- با توجه به قیمت بسیار بالای برندهای خارجی مثل فینیش، گزینه خیلی خوبیه

5- تو شوینده های ایرانی بهترین هست. اما کاش یه ذره بو داشت

نتیجه گیری

در این مقاله به شما گفیم که ژل پریل خوب هست یا نه. نمره ما به ژل پریل ایرانی 12 از 20 می باشد و نمره ما به ژل پریل ترک 18 از 20 می باشد. در نهایت هم توصیه می کنیم که از قرص ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف استفاده کنید.

درباره‌ی مریم جابری

Avatar photo
مریم جابری هستم کارشناس فروش لوازم خانگی از قبیل ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی ، یخچال و که در وب سایت ظرف پلاس فعالیت می کنم. در اینجا به صورت تخصصی بهتون پیشنهاد میکنم که لوازم خانگی و لوازم جانبیشون رو چی بخرید و چطور استفاده کنید.

همچنین ببینید

بهترین ماشین لباسشویی ایکس ویژن

بهترین ماشین لباسشویی ایکس ویژن در سال 1402

یکی از دغدغه های خریداران ماشین لباسشویی ایکس ویژن، انتخاب بهترین ماشین لباسشویی ایکس ویژن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *